اطلاعات خرید

بله تمام عکس‌های محصولات این فروشگاه مستقیما از خود محصول موجود، توسط تیم بیسیتو تهیه و درج شده است.

فروشگاه بیسیتو برای رفاه حال مشتریان از تمام روش های ارسال استفاده می‌کند و به سراسر ایران ارسال دارد. برای محصولاتی که ارسال رایگان دارند از پست پیشتاز استفاده می‌شود. برای محصولات دیگر از تیپاکس، باربری یا ترمینال و در شهر تهران از پیک موتوری در همان روز بنا به درخواست مشتری استفاده می‌شود.

لازم به توضیح است که در صورت انتخاب روش سریع ارسال با پیک در شهر تهران بعد از سفارش از طریق پیام رسان واتس اپ در تماس باشید و برای بهبود ارسال لوکیشن محل دریافت را ارسال نمایید.

هزینه ارسال در روش های فوق به غیر از روش ارسال رایگان به صورت پس کرایه می‌باشد و هنگام تحویل کالا دریافت می‌شود.

بنا به محصول سفارش داده شده و روش ارسال انتخاب شده توسط مشتری، محصولات در همان روز سفارش یا روز کاری بعد ارسال می‌شوند.

بله مشتریان عزیزی که نیاز به مشاوره، خرید تلفنی، انتقال مبلغ به صورت کارت به کارت یا خرید حضوری را دارند می توانند از طریق آدرس و شماره‌های درج شده در انتهای همین صفحه یا پیام رسان واتس‌اپ یا اینستاگرام سفارش خود را ثبت نمایند.

مشتریان گرامی میتوانند سفارش خود را از طریق کد رهگیری پیامک شده به موبایل خود از طریق سامانه رهگیری پست و رهگیری تیپاکس پیگیری نمایند. در صورت عدم دریافت پیامک می‌توانید به پیام رسان واتس اپ پیام داده تا اسرع وقت کد رهگیری برای شما ارسال گردد.

اطلاعات پرداخت

تمامی کالاهای موجود در فروشگاه بیسیتو دارای 24 ساعت مهلت تست پس از دریافت کالا   می‌باشند و اگر کالای دریافتی دارای ایراد باشد، در اسرع وقت پس از تماس با فروشگاه و هماهنگی‌های لازم کالا تعویض خواهد شد.